Miło Cię tu widzieć!

Jeśli szukasz ekipy, która wykona dla Ciebie film reklamowy, promocyjny lub korporacyjny, chętnie zrealizujemy dla Ciebie to zadanie.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą operatorzy kamer i dronów, scenarzyści, montażyści, oświetleniowcy i producenci planu. Marka GrandFox na rynku obecna jest od czterech lat, ale każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie w branży filmowej.

Czym dysponujemy?

Posiadamy własny, nowoczesny sprzęt filmowy.Jakość obrazu jest dla nas bardzo ważna dlatego nasze zlecenia realizujemy na kamerze Sony FS7. Od czasu do czasu spoglądamy też na świat z lotu lisa i unosimy się nad plenerami filmowymi własnym dronem DJI.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nagrywamy filmy reklamowe i promocyjne. Tworzymy kreatywne scenariusze, scenopisy, aranżujemy studia i plany nagraniowe, współpracujemy z aktorami i lektorami. Słowem – wykonujemy zlecenie całościowo, konsultując z klientem kluczowe decyzje.

Współpracujemy z dużymi firmami, dla których realizujemy nagrania korporacyjne, HR-owe czy edukacyjne.

Często bywamy na galach, konferencjach, eventach i premierach, gdzie zbieramy materiały do stworzenia relacji wideo z ważnych wydarzeń oraz zapewniamy pełną obsługę medialną.

Do zleceń podchodzimy kreatywnie i z poczuciem humoru, ale przede wszystkim – profesjonalnie.